Burçak Tuncer kimdir? Survivor Burçak kaç yaşında?

Burçak Tuncer kimdir? Survivor Burçak kaç yaşında? Burçak Tuncer ne iş yapar? Soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. Burçak Tuncer Survivor 2017 de gönüllüler yarışmacısı olarak mücadele etti. Peki Burçak'ın asıl mesleği nedir?

Burçak Tuncer kimdir? Survivor Burçak kaç yaşında?

Burçak Tuncer kimdir? Survivor Burçak kaç yaşında? Burçak Tuncer ne iş yapar?  İşte detaylar...

Burçak Tuncer Survivor 2017 yarışmasının en genç yarışmacısı.  Survivor Gönüllüler kadrosunda yer alan Burçak, 2 Mayıs 2017 Salı akşamı elemesinde Berna, Anıl ve Gökhan ile birlikte 4 eleme adayından biri olarak adı yazıldı. Survivor 2017'ye katıldığı günden beri adından sıkça söz ettiren genç yarışmacı Tuncer, profesyonel sporcu olmamasına rağmen performansı ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

BURÇAK TUNCER KİMDİR?

Survivor 2017 Gönüllüler Takımından  Burçak Tuncer merak edilenler arasında. Survivor'da şu ana kadar katılım gösterdiği 99 oyundan 47 galibiyeti olan Burçak Tuncer bu skorunu yükseltmeden adaya veda eden isim oldu.

Survivor 2017 kadrosunun genç isimlerinden Burçak Tuncer İzmir Karşıyaka'da 6 Nisan 1992 yılında dünyaya geldi. Survivor Gönüllüler yarışmacısı Burçak Tuncer, Koç burcudur.

Burçak Tuncer'in mesleği Mimarlık. İlkokul ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret Lisesi'nde okuyan Burçak Tuncer, Üniversite eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamladı.

Sanatın birçok dalına ilgi duyan Burçak Tuncer, eğitim hayatı boyunca pek çok sanat dalıyla da ilgilendi. Yeteneği doğrultusunda devam eden Survivor Gönüllüler yarışmacısı, resim dalında birincilik ödülleri kazandı. Burçak Tuncer ayrıca İzmir Çeşme Sanat Galerisi'nden kişisel resim sergisi açtı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER