banner480

Berna Keklikler: Bu kızın Survivor'da ne işi var?

Survivor'da gönüllüler takımı adına yarışan ve en dikkat çeken isimlerden biri olan Berna Keklikler, yarışmaya veda edişinin ardından 'Survivor Panaroma' programına konuk oldu.

Berna Keklikler: Bu kızın Survivor'da ne işi var?

Survivor 2017'de gönüllüler takımının en dikkat çeken isimlerinden olan Bernan Keklikler, 22 hafta geçirdiği 'Survivor'da neler yaşadığını anlattı.

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor Panorama' programına konuk olan Berna Keklikler, "Kendimi izlesem 'Bu kızın Survivor'da ne işi var?' derdim. Teorileri çürütmeyi, önyarguları yıkmayı çok seviyorum" ifadelerinde bulundu."SURVİVOR BÜYÜK TECRÜBE"

Kuzey Kıbrıs'ta gerçekleşecek olan büyük final öncesi elenen başarılı yarışmacı "Şu zamanda toplum olarak açlığı bilmiyoruz. Bunu Survivor'da öğrendim. Bir şey yiyemiyorsun, onu her an yaşadığınızı düşünün. Anlaşamadığınız kişilerle yaşama zorunluluğu da varç Açlığın getirdiği unutkanlık, gereksiz gerginlik... Benim için inanılmaz bir tecrübe oldu" şeklinde yorumladı."TAKIMIM BENİ SEVMEDİ"

Bernan Keklikler, "Takımımı seviyordum, ama takım beni bir türlü sevemedi. Bazı kişilerin bana karşı dolup geldiğini gördüm. Ogeday bu isimlerden biriydi. Bana önyargılı davrandı. Buna karşı savaş verdim" ifadelerinde bulundu.


 

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2017, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482