banner480

Berk Oktay set ekibine küfür mü etti? Savaşçı dizisinde büyük kriz

Ekranların başarılı yapımlarından olan 'Savaşçı' dizisinin setinde küfür krizi patlak verdi. Başrol olan Berk Oktay'ın kendilerine ağıza alınmayacak küfürler ettiği öne sürülen set çalışanların boykot kararı aldı.

Berk Oktay set ekibine küfür mü etti? Savaşçı dizisinde büyük kriz

FOX TV'de ekrana gelen ve büyük bir beğeni ile izlanen 'Savaşçı' dizisinde küfür krizi yaşanıyor.

'Savaşçı' adlı yapımda başrol olan Berk Oktay'ın, set çalışanlarına ağza alınmayacak hareketler ve küfürler ettiği iddia edildi. Set çalışanlarının yaşanan bu olaydan sonra çalışmama karar aldığı bildirildi.

Verilen bilgilere göre, Fox TV'de yayınlanan 'Savaşçı' dizisindeki krizler tükenmiyor. Yardımcı yönetmenlerin diziyi boykot etmesinnin silsilesi henüz yeni bitmşken başka bir boykot krizi çatlak verdi. 

Başrol oyuncusu Berk Oktay'ın çalışanlara küfür ederek hakaretler yağdırdığı iddia edildi.
"TÜM EKİBE KÜFRETTİ"

Dizi ekibi, Oktay ile çalışmak istemediklerini belirterek, şu ifadelerde bulunuldu: "Nizler Limon Yapım'ıon Fox TV'de yayıonlanan Savaşçı dizisinin teknik ekibi olaraki bu sabaha karşı sahne çekimi sırasında başrol oyuncusu Berk Oktay'ın tüm ekibe karşı ağır hakaretler ve küfür ederek (O... çocukları, yapacağınız işi... Siz ancak otu.. çekersiniz, s.ktirin gidin) serti terk etmesinden dolayı Berk Oktay ile çalışmyı redderek kendisini boykot ediyoruz. Bu kararımızı tüm kamuoyuna duyururuz"

YARDIMCI YÖNETMENLER BOYKOT ETMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde de Limon Yapım tarafından üstelenen dizi başka bir boykot krizi ile gündeme gelmişti. Dizinin yardımcı yönetmenleri "Haksız işten çıkarılma, ödeme sorunları, çalışma saatlerinin uzunluğu" gibi problemler nedeniyle boykota gittiklerini duyurmuştu.

BERK OKTAY'DAN İMALI PAYLAŞIM

Dizinin başrol oyuncusu Berk Oktay, iddiaların hemen ardından Twitter  adresi üzerinden manidar bir açıklamada bulundu. İşte o paylaşım:


 
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2017, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482