Bekir Bozdağ Eurovision haberlerine son noktayı koydu

Geçtiğimiz hafta Türkiye'nin Eurovision'a katılacağı konusu gündeme bomba gibi düşmüş herkes bunu konuşmuştu. Ünlülerden hallka kadar herkes Eurovision'da Türkiye'yi kimin temsil edeceğine dair yorumlar yapılmış, herkes yıllar sonra bu yarışmanın heyecanını yeniden yaşamaya başlamıştı. Bugün hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ Eurovision ile ilgili tüm sorulara açıklık getirerek tartışmalara noktayı koydu. Peki Türkiye Eurovision'a katılacak mı?

Bekir Bozdağ Eurovision haberlerine son noktayı koydu

Geçtiğimiz hafta Türkiye'nin Eurovision'a katılacağı konusu gündeme bomba gibi düşmüş herkes bunu konuşmuştu. Ünlülerden hallka kadar herkes Eurovision'da Türkiye'yi kimin temsil edeceğine dair yorumlar yapılmış, herkes yıllar sonra bu yarışmanın heyecanını yeniden yaşamaya başlamıştı. Bugün hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ Eurovision ile ilgili tüm sorulara açıklık getirerek tartışmalara noktayı koydu.Peki Türkiye Eurovision'a katılacak mı?

Başbakan yardımcısı ve hükümet sözcüsü Bekir Bozdağ, yeni görevi sebebiyle gazete ve yayıncıların Ankara temsilcilikleriyle bir araya geldi. 

Bekir Bozdağ, gazetecilerin "Türkiye Eurovision'a katılacak mı? sorusuna "Şu anda yok öyle bir şey!" cevabını verdi.

Geçtiğimiz hafta müzik grubu Manga'nın resmi Twitter hasabından yapılan "Eurovision? Yine... Yeni... Yeniden..." paylaşımı müzik severleri heyecanlandırmıştı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 19:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER