banner480

Bahar Candan İşte Benim Stilim yarışmasından elendi

'İşte Benim Stilim' yarışmasında dikkat çeken isimlerden biri olan Bahar Candan, eleme potasına girince çılgına döndü. Haftanın konseptinde en beğenilen isim olarak 10 bin liralık hediye çekini almaya hak kazanan Simay haftanın birincisi seçilirken, Bahar Candan’ın da olduğu eleme listesindeki 3 isim açıklanınca olanlar oldu. Bahar Candan eleme için son 3 isim arasına girmeyi kendine yediremeyince ağlama krizine girdi.

Bahar Candan İşte Benim Stilim yarışmasından elendi

TV 8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma, haftanın finali bölümüyle ekranlara damga vurdu. Sevilen moda programında haftanın konseptini hazırlayan yarışmacılar jüri üyelerinden puanlarını aldılar. Jüri tarafından verilen puanlamalar sonrasında birinci olan Simay, hediye çekini almanın mutluluğunu yaşarken, eleme potasına giren Bahar da bu durumun gerginliğini yaşadı.


 
Anneler Günü konsepti ile jüri karşısına çıkan yarışmacılardan beğenilmeyen Bahar Candan, elenmek istenen isimler arasına girince jüri üyelerine 'Beni buraya çıkarıyorsanız eler misiniz?' diyerek ağlamaya başladı. Daha sonra İşte Benim Stilim'de elenen isim Bahar Candan oldu.Bahar Candan’a elendiği söylenince; 'Yani siz değil ben kendimi eliyorum' dedi. Buna karşılık Kemal Doğulu da; 'Biz seni zaten önceden elemiştik' şeklinde yanıt verdi. İşte Benim Stilim'de elenen diğer yarışmacı ise Vefa Alizade oldu. Böylece eleme haftasında 2 kişi birden elenerek bir ilk yaşanmış oldu.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482