Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cemal teslim oldu mu? Yeni bölümde neler olacak?

ATV'nin başarılı dizilerinden olan Aşk ve Mavi'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümüyle dün akşam yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Ali, Ayhan'ı öldürenin kendisi olduğunu inandırabilecek mi? İşte tüm bu soruların cevabı haberimizde...

ATV'nin başarılı dizilerinden olan Aşk ve Mavi'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümüyle dün akşam yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde neler oldu? Ali evliliğini kurtarabilcek mi?

Aşk ve Mavi dizisi dün akşam son bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde Faysal, Cemal'e karşı nefret doluydu. Hem Ayhan'ı öldürmüş hem de kardeşi Gülay'ı hamile bırakmıştı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı aranmaya başlanmıştı. Peki, Aşk ve Mavi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AŞK VE MAVİ 40 YENİ BÖLÜM FRAGMANIYayınlanan yeni bölüm fragmanında Mavi Ali'ye inanmayıp onu terk ediyor. Ali ise ona atılan bu iftiranın aslını zerre gerçeklik payının olmadığını kesinleştirip Mavi'ye inandırmanın peşinde düşecek. Sinem Ali'ye iftira atıp evliliğini bitirmenin derdine düştü. Peki Ali evliliğini kurtarabilecek mi? Yeni bölümün fragmanında silah sesi yükseliyor. Peki kim kimi vurdu? Sorunun cevabı 10 Kasım Cuma akşamı Atv ve medyahaber.com'da

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

​Cemal, Ayhan'ın cinayetini üstlenmiştir. Ali, Ayhan'ı öldürenin kendisi olduğunu söylese de kimse ona inanamaz. Faysal, Cemal'e karşı nefret doludur. Hem Ayhan'ı öldürmüş hem de kardeşi Gülay'ı hamile bırakmıştır. Mavi, Ali'yle Sinem arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir. Ali'nin harcamalarını inceleyen Mavi, şüphesinde haklı olduğunu görür.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2017, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER