'Aşk Uykusu' film galası yapıldı

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy ve Hande Subaşı'nın rol aldığı "Aşk Uykusu" filminin galası gerçekleşti.

'Aşk Uykusu' film galası yapıldı

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy ve Hande Subaşı'nın rol aldığı "Aşk Uykusu" filminin galası gerçekleşti. Galaya ünlüler akın etti.

Gazeteci yazar Mehmet Coşkundeniz’in gerçek bir hikâyeden yola çıkarak yazdığı romanından aynı adla beyazperdeye uyarlanan “Aşk Uykusu” dün akşam gala yaptı.

GALAYA TAM KADRO

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Alican Yücesoy ve Hande Subaşı'nın rol aldığı filmin galasına film ekibi tam kadro katıldı.

Ayrıca Cansu Tosun, Hakan Yılmaz, Soner Sarıkabadayı, Bülent Emrah Parlak, Melis Birkan, Cansel Elçin, Seçkin Piriler ve Ömür Gedik de galadaydı.

Mehmet Coşkundeniz “Aşk Uykusu gerçek bir aşk öyküsünden yola çıkarak yazdığım bir roman, kitaptan senaryolaştırılarak filme çekilmiş bir hikayedir.
Eşi tarafından aldatılan ve bunun şüphesiyle yaşayan, bununla mücadele etmeye çalışan bir yandan da evliliğini nasıl kurtaracağını düşünen bir kadının hikayesi. Herkesin yaşayabilme ihtimali olan bir hikaye. Tamemen gerçek bir hikaye bunun altını çizmek lazım”
demişti.

Film, ''Çok güzel başlayan bir aşk hikayesi nasıl trajediye dönüşür?'' “İhaneti görsek de evliliğimizi kurtarmaya devam etmeli miyiz etmemeli miyiz?” gibi bir sürü soruyu kafamızda cevaplandıracak. 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 01:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER