banner480

Ajda Pekkan Arif v 216’da oynamayacağını açıkladı

Son aylarda Cem Yılmaz’ın merakla beklenen filmi Arif v 216 için yaptığı çalışmalar gündemden düşmüyordu. Arif v 216 oyuncu kadrosunda yer alacağı konuşulan Süperstar Ajda Pekkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada filmde oynamayacağını söyledi.

Ajda Pekkan Arif v 216’da oynamayacağını açıkladı

Geçtiğimiz akşam yakın arkadaşları ve çevresiyle birlikte bir iftar yemeği veren sevilen şarkıcı Ajda Pekkan, iftardan önce muhabirlerin sorularına cevap verdi. 

Cem Yılmaz’ın son filmi Arif v 216 için açıklamalar yapan Ajda Pekkan filmde kendisinin gençliğini oynayacak ismin Farah Zeynep Abdullah olacağını ve onun filmde kendi şarkılarını seslendireceğini belirtti. Ozan Güven’in canlandıracağı robot 216 karakterinin Ajda Pekkan’a karşı bir hayranlık duyduğunu söyleyen Süperstar, Farah’a kostüm ve makyaj konusunda da büyük destek verdiğini açıkladı. Böylece Ajda Pekkan’ın filmde rol almayacağı sadece bazı konularda destek vereceğini düşündüren açıklamalar gelmiş oldu. 

Ajda Pekkan yaptığı bu açıklamalarla, filmi hakkında tek kelime etmeyen Cem Yılmaz’ın çabalarını kısmen boşa çıkarmış oldu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482