Adem Metan Gupse Özay 'ı ağırladı

Radyo programı deyince akla ilk gelen isimlerden biri olan ve programların vazgeçilmezi olan Adem Metan Alem FM’de yapacağı programın konuğu Gupse Özay oldu.

Adem Metan Gupse Özay 'ı ağırladı

Türkiye'de radyo deyince ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başaran genç radyocu Adem Metan Alem FM'de yaptığı program ile konuklarıyla sohbete devam ediyor. Radyo programlarında en çok dinlenen isimlerden biri olan Adem Metan’ın bu haftaki konuğu, muhteşem oyunculuğu ile dikkat çeken Gupse Özay oldu. Sabah saatlerinde gerçekleştirdiği tatlı sohbeti ile dinleyenlerinden tam not alan Adem Metan, bugünün konuğu olarak Gupse Özay’ı stüdyosunda ağırladı.  
 
ADEM METAN SHOW’DA BU HAFTA  
 
Adem Metan’ın başarılı sunumu ile dinleyicilerine keyifli bir sohbet ortamı hazırlayan Adem Metan Show programına bu haftanın misafir isimi başarılı oyuncu Gupse Özay oldu. Yer aldığı her projenin altından başarı ile kalkmayı bilen oyuncu Gupse Özay bu başarısının sırrını dinleyenler ile paylaştı.

Yeni filmi ‘Tatlım Tatlım’ ile sevenlerinin karşısına çıkan Gupse Özay, normal görünen ancak normalin dışında başarısı da dinleyicilerle samimi bir diyalog kurarak anlattı. Sevilen programın konuğu olan Gupse Özay ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Adem Metan, program sırasında attığı ‘Şahane, muhteşem bir sabah yaşıyoruz! @gupseo ile... Yüksek kalite sıfır ego’ Tweetleri ile takipçileriyle keyifli anlarını paylaştı. 29 Mart Çarşamba günü sabah saat 08.00’de 89.2 Alem FM’de  başlayan program sohbet havasında geçerek keyifli zamanlar yaşattı.     


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER