Adem Kılıççı, Sabriye'ye resti çekti

Survivor 2017'de finale sayılı günler kala gerginlik de aynı seviyede hat safaya tırmanmış durumda. Survivor Adem Kılıççı sonunda Sabriye'ye "Bana bir şey deme bundan sonra" diye resti çekti. Bu akşam ekrana gelecek ola yeni bölümden heyecan kesecek olan tanıtım...

Adem Kılıççı, Sabriye'ye resti çekti

Survivor'da dün akşam erkrana gelen bölümde dokunulmazlık mücadelesi yaşandı ve ardından da veda konseyi yapıldı. Yapılan ada konseyi sonucunda Berna Keklikler yarışmaya veda eden isim oldu.

Survivor'da 122. bölümün yayınlanmasının ardından 123. bölüm tanıtımı yayınlandı. 123. bölüm tanıtımına göre Survivor'da finale 6 gün kala ortalık karışıyor.
 
Yeni bölümde, bireysele dönen yarışmacıların sinirleri iyice geriliyor. Berna'nın gidişinin ardından Survivor'da yeni bir dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Yarışmacıların gerginliği yüzlerinden okunuyor.

"KORKMADAN OYNA SABRİYE!"
 
Sabriye oyunu korkarak oynayınca, Adem "Korkmadan oyna" diye Sabriye'ye tepki gösteriyor.
 
Ademin bu tepkisinin ardından Sabriye de "Adem bir dur deyince" Adem sinirlerine hakim olamıyor ve "O zaman ben sana bundan sonra bir şey söylemeyeyim sen de bana bir şey de deme ya" diyor.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2017, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER