Ada'ya veda eden çılgın sedat ilk kez konuştu

Çılgın Sedat Survivor'da elenmesinin ardından ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı, Survivor'a bir daha çağrılsam yine giderim dedi.

Ada'ya veda eden çılgın sedat ilk kez konuştu

Survivor'da 9 hafta kalmayı başaran başarılı yarışmacı Çılgın Sedat adadan ayrılmasının ardından ilk kez konuştu. Şarkıcı, Survivor ile herşeyin kıymetini daha anladığını belirterek ada koşullarının zorluğundan bahsetti.

Ada şartlarına ilişkin konuşan Çılgın Sedat, '' Ada şartlarının sadece yüzde 5'ini görüyorsunuz, o kadar zor. Bana neyi öğretti biliyor musunuz, bir tane pirinç tanesinin kıymetini öğretti. Biz burada değerleri çok fazla bilmiyormuşuz. Aslında o kadar çok değerimiz var ki açlığı çekince anlıyorsunuz. Tok açın halinden anlamaz derler ya o zaman anlamaya başladık.'' dedi.

''BİR DAHA ÇAĞRILDAM YİNE GİDERİM''

Çılgın Sedat, Survivor'a bir daha çağrılsa koşa koşa, gideceğini söyledi. Gitme isteğinin nedenini ise şöyle açıkladı: ''Survivor insanın hayatına çok şey katıyor. Nasıl geldin buraya yara bere var mı? diye sorsanız ayağımı göstersem yeterlidir. 9 haftalık başarılı bir sınav verdim.'' dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER