banner480

Acun Ilıcalı Survivor Yunanistan Takımı ile yapılacak dostluk maçının büyük ödülünü açıkladı!

TV8'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Survivor 2017 adlı yarışma programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı Yunanistan Takımı ile yapılacak maçtan sonraki büyük ödülü açıkladı.

Acun Ilıcalı Survivor Yunanistan Takımı ile yapılacak dostluk maçının büyük ödülünü açıkladı!

TV8'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Survivor 2017 adlı yarışma programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapan  Acun Ilıcalı Yunanistan Takımı ile yapılacak maçtan sonraki büyük ödülü açıkladı.

Survivor 2017'de Gönüllüler Takımı ile Ünlüler Takımı'nın karma bir takım oluşturarak Yunanistan takımı ile Survivor'da yapacağı amansız mücadelede kazanan takımın ödüllerini duyurdu.ÖDÜL MERAKLA BEKLENİYORDU

Acun Ilıcalı, Survivor 2017'deki bu tarihi mücadelede kazanan takımı bekleyen ödülleri de açıkladı.

Acun Ilıcalı oyunu kazanan Türk takımı olursa Mikonos'ta bir hafta tatil ödüü kazanacağını, Yunan takımı kazanır ise de Bodrum'da 1 hafta tatil yapacakları müjdesini verdi.

Öte yandan kazanan takım ile Yunan şarkılarının unutulmaz ismi Fedon'la buluşturacak olan Acun Ilıcalı, müzikle eğlenirken büyük bir ziyafetin de olacağı müjdesini verdi.KAZANAN TAKIM NE YİYECEK?

Acun Ilıcalı ve Yunan sunucu Sakis yaptığı açıklama ile tüm yarışmacıları heyecanlandırdı.

Fedon'u Survivor'a getiren Acun Ilıcalı, büyük ödülü kazanan takımı muhteşem bir gece beklediğini ve bu gecede dolma, köfte, döner, şiş kebap, imambayıldı, musakka, pilav, cacık ve baklava gibi yiyeceklerin kurulan masada bulunacağını açıklaması ile coşku tavan yaptı.TÜRK VE YUNAN TAKIMLARI PARKURA BÖYLE GELDİ

 

SURVIVOR'DA FEDON SÜRPRİZİ

 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 23:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482