banner480

Acun Ilıcalı'nın Brezilya projesi nasıl gelişti?

Acun Ilıcalı'nın Türkiye'den sonra Yunanistan'da yaptığı Survivor'un başarısının ardından, Brezilya'nın önde gelen TV kanallarından birinden teklif aldığı açıklanmıştı.

Acun Ilıcalı'nın Brezilya projesi nasıl gelişti?

Survivor'un yapımcısı ve aynı zamanda sunucusu olan Acun Ilıcalı, Yunanistan'daki başarısından sonra Brezilya'ya açılıyor.

TV8'in sahibi bu durumu kişisel sosyal medya hesabından duyurmuştu. Gazeteci Ali Eyüboğlu bu durumu ele alarak Acun Ilıcalı'ya sordu ve son durumu yazdı.


 Ilıcalı, görüşmelerin başladığını, kişisel sosyal medya hesabından duyurmuştu. Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu da, bu görüşmelerde gelinen noktayı Acun Ilıcalı'ya sordu ve son durumu köşesinde yazdı.

YUNANİSTAN’DAKİ BAŞARI ACUN’U BREZİLYA’YA AÇTI

Yunanistan’a, “O Ses Yunanistan”dan sonra “Survivor” yarışmalarını yapan Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı, bu kez okyanus ötesine açıldı.

Yıllarca dünyaya pembe dizi ihraç eden Brezilya’nın önde gelen TV kanallarından biri, Acun Medya’nın Yunanistan’da yaptığı yarışmaların aldığı yüksek reytingi görünce Acun Ilıcalı ile temasa geçti.Brezilyalı televizyoncularla önce Acun Medya yöneticileri görüştü. Acun Medya yöneticilerine, “Yunanistan’da yaptığınız yarışmaların reyting başarısı müthiş. O yüzden biz de sizinle çalışmak, program yaptırmak istiyoruz” dedi. Taraflar arasındaki ilk görüşme olumlu sonuçlanınca Brezilyalı televizyoncular, Acun Ilıcalı’yı ülkelerine davet etti.

“Survivor 2017”yi çektiği Dominik’ten Brezilya’ya geçip, burada kanal yöneticileriyle görüşen Acun Ilıcalı’ya, son durum ne aşamada diye sordum, şunları söyledi:

“Görüşme çok iyi geçti. Yüzde 80 oranında anlaştık gibi... Ekim ayında, haftanın üç günü yeni bir yarışma yapacağız Brezilya kanalına... Brezilya, Türkiye’nin üç katı nüfusa (310 milyon) sahip, televizyonun çok izlendiği bir ülke... Orada yapacağımız yarışmanın başarısı Acun Medya’yı Güney Amerika gibi devasa bir pazara da açacaktır.”

 

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482