Acun'dan sert tepki! Sabriye diskalifiye mi olacak?

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor'un bugünkü bölümünde ünlüler takımı karışıyor. Sabriye ve Serhat'ın kavgasına Acun'un sert tepkisi akıllara Sabriye diskalifiye mi olacak? sorularını getirdi.

Survivor 2017'de dokunulmazlık sembolü oyununda sona kalan ünlüler takımından Adem ve Serhat yarışırken, Sabriye'nin Adem'i desteklemesine sinirlenen Serhat, tepki olarak eleme konseyinde arkdaşlarıyla beraber Sabriye'yi eleme adayı olarak gösterdi. Aynı zamanda dokunulmazlık sembolünü de alan Serhat eleme potasına Adem'i de soktu.

''BASARIM TEKMEYİ''

Bu durumu hazmedemeyen Sabriye ve Adem, konsey çıkışında Serhat'la söz dalaşına girdi. Sabriye bir müddet sonra adeta çığrından çıkarak Serhat'a ağıza alınmayacak sözler söyledi. Sabriye'nin sözleri üzerine sinirlenen Serhat, Sabriye'nin üzerine yürümeye kalktı. Ancak arkadaşları Serhat'ı tuttu. O sırada Sabriye, "Boğa falan dinlemem, basarım tekmeyi!" deyip tekme salladı.

ACUNDAN SERT TEPKİ!

Survivor'un bu akşam ekrana gelecek bölümünün fragmanında görülen bu olaylara Acun'un tepkisi çok sert oldu. Acun yaşananlarla ilgili "Dün ki konseyden sonra hiç tasvip etmediğimiz görüntülerle karşılaştık. Bazı sözlerin kullanılmasına, hiç bir zaman müsamaha göstermeyeceğiz." dedi. Acun'un bu sözleri "Serhat'a "Basarım tekmeyi!" diyen Sabriye, Survivor'da diskalifiye mi edilecek?" sorsunu getirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail
İsmail - 1 yıl Önce

SERHAT MİKSER GİBİ KARIŞTIRIYOR KONUŞMAKTAN BAŞKA HİÇBİRŞEY YOK ONUNUN OLMADIĞI HAFTALAR HİÇBİR SORUN YAŞANMIYOR KENDİ IRKÇILIKLA ORTAMI BOŞA GERİYOR ÇIK OYUNUNU OYNA KENDİ YOLUNA BAK SENDE OZAMAN ALMANCA KONUŞMICAKSIN ONUNKİ KİTLELERİN ÜZERİNDEN OY TOPLAMAK KEŞKE ODA SABRİYE KADAR DELİ KANALI OLSUN

Swordsman
Swordsman - 1 yıl Önce

Serhat çok kötü bir insandır. ortalığı hep karıştırıyor. sonuna kadar adem ve sabriye haklıdır!!! elenmesi gereken biri varsa oda serhattır. Adem Sabriye finallll!!!

mahoni
mahoni - 1 yıl Önce

bu sabrıyemı nedır boyle embesıllerın neişi var acun cokmu aradı bunu.. arkadaş sporcuyum dıyor rezalet gotunu kaldıramıyor gıtsın evde bulaşık yıkasın onuda beceremez ya

SIRADAKİ HABER