9 Temmuz 2017 Pazar reyting sonuçları: İlk Buluşma mı, Seni Kimler Aldı mı?

9 Temmuz 2017 Pazar reyting sonuçları açıklandı. Buna göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi oldu? 9 Temmuz 2017 Pazar reyting sonuçları: İlk Buluşma mı, Seni Kimler Aldı mı?

9 Temmuz 2017 Pazar reyting sonuçları: İlk Buluşma mı, Seni Kimler Aldı mı?

9 Temmuz 2017 Pazar reyting sonuçları açıklandı. Buna göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi oldu? 9 Temmuz 2017 Pazar reyting sonuçları: İlk Buluşma mı, Seni Kimler Aldı mı? 9 Temmuz 2017 Pazar reyting sonuçları: İlk Buluşma mı, Seni Kimler Aldı mı?

Fox TV'de yayınlanan İlk Buluşma'nın konusu:

İzleyiciyi kahkahaya boğacak programda, başına geleceklerden habersiz şaka kurbanını mekana getiren kişi, mekanda kaldıkları sürece sunucuların istekleri doğrultusunda her biri diğerinden daha zor dört farklı etaptan geçmeye çalışacak ve her şeyden habersiz şaka kurbanıyla beraber para kazanma şansını elde edecek.

Atv'de yayınlanan Seni Kimler Aldı dizisinin konusu:

Genç bir kız olan Zehra annesi Aynur'la birlikte İstanbul'un sayılı zenginlerinden olan Çamay ailesinin evinde hizmetçi olarak çalışıp yaşamına devam etmektedir. Zehra içinde büyüdüğü Çamay ailesinin zengin ve tek veliahtı Yiğit Kirazcı (Barış)'a aşk beslemektedir. Barış da bir süre sonra Fulya Zenginer (Zehra)'nın aşkının farkına varır fakat bu ilişki için bir çok engel vardır. Konakta bu ilişki onaylanmazken annesi Cahide Barış'ı sadece Zehra'dan değil amcası bildiği ama aslında babası olan Yurdaer Okur (Talat)'dan da korumak için elinden geleni yapar. Aynur'un yıllar önce evlatlık verdiği fakat herkesin ölü bilidği Zehra'nın ablası Duygu yetiş (Ceren) intikam almak için geri döner önce ailesine daha sonra çevresine zarar vermek ister. Barış ve Zehra aşklarını taze tutmak için sırların içinde ve kendisinin yıllar önce satılmış olduğunu öürenen Ceren'in intikamının gölgesinde savaş vereceklerdir.

İşte diğer reyting listesi sonuçları şu şekilde;

TOTALABABC
Bİ DÜNYA MAÇ! WWW.SKYSKOR.COM

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER