9 Nisan 2017 Pazar reyting sonuçları: Survivor mu, Savaşçı mı?

9 Nisan 2017 Pazar reyting sonuçlarına göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Survivor mu, Savaşçı mı?

9 Nisan 2017 Pazar reyting sonuçları: Survivor mu, Savaşçı mı?


9 Nisan 2017 Pazar reyting sonuçlarına göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Survivor mu, O Hayat Benim mi? İşte cevabı...

9 Nisan 2017 reyting sonuçları nefesler kesti. Büyük zirve yarışında birçok kanal ve yapım liderlik için mücadele etti. Heyecanın doruğa çıktığı reyting savaşlarında kazanan da belli oldu.

Reyting sıralamaları açıklandı.

Buna göre 9 Nisan 2017 Pazar reyting sonuçlarına göre TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 adlı yarışma programı zirvenin sahibi olmayı başardı.

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor 2017, liderlik koltuğunu kimselere kaptırmadı.

Birleşme partisinin yayınlandığı bölümde A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, ünlü sanatçı Mustafa Sandal ve eşi Emina Sandal Adada bulunarak gece renk kattı.

TOTAL GRUPTA SIRALAMA NASIL?

TOTAL klasmanda TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 adlı yarışma programı birinci oldu. Survivor'un ardından ise Fox TV'de yayınlanan Savaşçı adlı dizi 2. sırada yer aldı. 3. sırada ise Survivor 2017 (özet) 3. sırada yer aldı.

İşte reyting listelerinin tamamı şu şekilde;

TOTAL
AB


Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 10:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf anlamış
yusuf anlamış - 1 yıl Önce

bence SAVAŞCIYI izleyemeyenler üzülsün sorviowar a 100 basar savaşcı

SIRADAKİ HABER