3 Nisan 2017 Pazartesi reyting sonuçları: İçerde mi, Söz mü, Kırgın Çiçekler mi?

3 Nisan 2017 Pazartesi reyting sonuçlarına göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Büyük heyecana sahne olan sıralamalarda Söz mü, İçerde mi, Kırgın Çiçekler mi birinci oldu?

3 Nisan 2017 Pazartesi reyting sonuçları: İçerde mi, Söz mü, Kırgın Çiçekler mi?

3 Nisan 2017 Pazartesi reyting sonuçlarına göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Büyük heyecana sahne olan sıralamalarda Söz mü, İçerde mi, Kırgın Çiçekler mi birinci oldu? İşte yanıtı...

3 Nisan 2017 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Büyük rekabetin yaşandığı pazartesi günü öne geçen ve diğer rakiplerini geride bırakan yapım hangisi oldu?

3 Nisan 2017 Pazartesi reyting sonuçlarına göre Show TV'de yayınlanan İçerde adlı dizi zirvenin sahibi olmayı başardı.

KLASMANLARI SİLDİ SÜPÜRDÜ

Reytingleri altüst eden kurgusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla zirvenin gediklisi haline gelen İçerde, TOTAL klasmanda herkesi geçti ve birinci oldu. Yayınlandığı günden bugüne fenomen olan ve pazartesi akşamlarının vazgeçilmez yapımı olarak dikkat çeken dizi seyircilerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.


Başrollerinde Çetin Tekindor, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli'nin oynadığı İçerde heyecan dolu aksiyon sahneleriyle de geceye damga vurdu.

İşte reyting listelerinin tamamı şu şekilde;

TOTAL
AB
ABC1


Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER