29 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı?

29 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı?

29 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı?

29 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçlarına göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı? İşte yanıtı...

29 Mart 2017 reyting sonuçları açıklandı. Büyük zirve mücadelesine sahne olan reyting sıralamalarında diziler ve programlar birbirleriyle yarıştı. Liderlik koltuğuna hangi yapım oturdu?

29 Mart 2017 reyting sıralamalarına göre TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizi zirvenin sahibi olmayı başardı.

Yayınlandığı günden bu yana sadece Türkiye'de değil, uluslararası seviyede de boy gösteren Diriliş Ertuğrul birincilik koltuğunu kimselere kaptırmadı. Güçlü oyuncu kadrosu ve başarılı kurgusuyla Türk halkından tam not alan Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle nefesleri kesti. Birincilik koltuğuna oturan Diriliş Ertuğrul'un başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç gibi isimler paylaşıyor.

TOTAL GRUPTA SIRALAMA NASIL?

TOTAL gruptaki reyting sıralamalarına göre TRT 1'in fenomen yapımı Diriliş Ertuğrul zirvede yer almayı başardı. Diriliş Ertuğrul'un ardından ise Survivor 2017 adlı yarışma programı 2. sırada yer aldı. 3. sırada ise Diriliş Ertuğrul'un ardından ise yine fenomen yapımın özet bölümü yer aldı.

İşte reyting sonuçlarının tam listesi şu şekilde;

TOTAL
AB
ABC1

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER