20 Mart 2017 Pazartesi reyting sonuçları: İçerde mi, Survivor 2017 mi, Kırgın Çiçekler mi?

20 Mart 2017 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Hangi program ya da hangi dizi zirvenin sahibi olmayı başardı?

20 Mart 2017 Pazartesi reyting sonuçları: İçerde mi, Survivor 2017 mi, Kırgın Çiçekler mi?

20 Mart 2017 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Peki reyting sıralamalarına göre hangi dizi ya da hangi program zirvede yer almayı başardı? İşte yanıtı...

20 Mart 2017 Pazartesi reyting sonuçlarına göre Show TV'de yayınlanan İçerde adlı dizi zirvenin sahibi olmayı başardı.

Yayınlandığı günden beri ekranların fenomen dizisi haline gelen ve pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan İçerde, TOTAL grupta birinciliği elinden bırakmadı. Pazartesi günlerinin daimi birincisi olan İçerde, usta oyuncu kadrosu ve güçlü kurgusu ile izleyicilerden tam not almaya devam ediyor.

TOTAL SIRALAMA

TOTAL grupta liderliği elinden bırakmayan İçerde Show TV'nin şu andaki en formda yapımı olarak dikkat çekiyor. TOTAL'de İçerde dizisinin ardından ikinci sırada yer alan yapım ise Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler oldu. 3. sırada ise Acun Ilıcalı'nın çok seyredilen yarışma programı Survivor 2017 yer aldı.

AB SIRALAMA

AB grupta ise Show TV'nin fenomen yapımı İçerde TOTAL'de olduğu gibi AB grupta da birinciliği kimselere kaptırmadı. İçerde'nin ardından ise TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 adlı program 2. sırada yer aldı. 3.'lük koltuğunda ise Fatih Portakal ile Fox Ana Haber bülteni yer aldı.

İşte reyting listelerinin tamamı şu şekilde;

TOTAL
AB
ABC1


Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER