banner480

19 Nisan 2017 Çarşamba reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı?

19 Nisan 2017 Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Buna göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı?

19 Nisan 2017 Çarşamba reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı?


19 Nisan 2017 Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Buna göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı? İşte yanıtı...

Tüm Türkiye'nin merakla sonuçlarını beklediği reyting sıralamaları belli oldu. Listeye göre birçok kanal ve yapımın birbirleriyle yarıştığı zirve mücadelesinde hangi dizi ya da program liderlik koltuğuna oturdu?

19 Nisan 2017 reyting sonuçları açıklandı. Buna göre ekranların çarşamba günü zirvede yer alan ismi de belirlenmiş oldu.

19 Nisan 2017 Çarşamba reyting sonuçlarına göre TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizi zirvenin sahibi olmayı başardı.

Tarihi konusu ve güçlü kadrosu ile ekranların fenomen yapımı haline gelen ve Türk halkının en çok sevdiği diziler arasında kendine yer edinen Diriliş Ertuğrul, yayınlandığı günden bu yana kendi seyircisini oturttu ve her geçen gün hayran kitlesini arttırdı.

Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve daha birçok önemli oyuncunun başrollerinde oynadığı Diriliş Ertuğrul adlı dizi reytingleri de altüst etti. Sıralamalara damga vuran Diriliş Ertuğrul, reyting sonuçlarında birinci oldu.

SIRALAMALAR NASIL?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizi liderlik koltuğuna oturdu. Peki diğer sıralamalar nasıl?

İşte reyting listelerinin tamamı şu şekilde;

TOTAL
AB
ABC1


Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482