banner480

15 Mayıs 2017 reyting sonuçları: İçerde mi, Survivor mu?

15 Mayıs 2017 reyting sonuçları açıklandı. Buna göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Survivor mu, İçerde mi?

15 Mayıs 2017 reyting sonuçları: İçerde mi, Survivor mu?
REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

15 Mayıs 2017 reyting sonuçları açıklandı. Buna göre hangi dizi ya da hangi program zirvenin sahibi olmayı başardı? Survivor mu, İçerde mi? İşte yanıtı...

Büyük merakla beklenen 15 Mayıs reyting sonuçları belli oldu. Listeleri altüst eden zirveyi gören hangi yapım oldu? Bunların yanıtını haberimizde bulabilrsiniz.

REYTİNGLERDE ZİRVE YARIŞI ALEV ALEV

15 Mayıs 2017 reyting sonuçlarına göre hangi dizi ya da program liderlik koltuğuna oturdu?

ZİRVENİN ADI...

15 Mayıs 2017 reyting sonuçlarına göre Star TV'de yayınlanan Söz adlı dizi 1. sırada yer aldı.

Öte yandan Show TV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran İçerde ise 2. sırada kendine yer buldu. TOTAL, AB ve ABC1'de birbirinden amansız rekabet yaşandı.

Show TV'nin büyük ses getiren yapımı İçerde, reytinglerden istediğini almayı başardı. Başrollerinde Çetin Tekindor, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Uğur Yücel gibi isimlerin oynadığı büyük beğeniyle takip edilen Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi pazartesi günleri ekranlara damga vuruyor.

Kısa bir süre sonra ekranlara veda edecek olan İçerde adlı dizide final tarihi yaklaşıyor. İddiaya göre zirvede bırakılmak istenen yapımın uzatılmayacağı ve 39. bölümde final yapılacağı ifade ediliyor.İşte diğer reyting listelerinin tamamı şu şekilde;

TOTAL
AB
ABC1


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482