banner480

15 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı?

15 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Reyting mücadelesi büyük heyecana sahne oldu. Peki hangi dizi ya da program sıralamada zirveye çıktı Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı?

15 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçları: Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı?

15 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Reyting mücadelesi büyük heyecana sahne oldu. Peki hangi dizi ya da program sıralamada zirveye çıktı Diriliş Ertuğrul mu, Kara Sevda mı? İşte yanıtı...

15 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçlarında büyük bir zirve yarışı vardı. 15 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçlarına göre TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizi zirvenin sahibi olmayı başardı.

TRT 1'in reyting rekorları kıran ve her hafta daha çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul, TOTAL, AB ve ABC1 klasmanında da birinci olarak tahtın sahibi olduğunu bir kez daha gösterdi.

TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizi her hafta yeni bölümüyle izleyiciyi ekran karşısına kilitlemeyi başarıyor.

TOTAL'DE LİSTE NE DURUMDA?

TOTAL grupta birinci olan Diriliş Ertuğrul, çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor. Yayınlandığı günden bu yana zirvede yer alan yapımın başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç ve Hülya Darcan'ın oynadığı Diriliş Ertuğrul, TOTAL grupta zirvede yer aldı. Diriliş Ertuğrul'un ardından Diriliş Ertuğrul (Özet) 2. sırada yer aldı. 3. sırada yer alan yapım ise Star TV'de yer alan Kara Sevda adlı dizi oldu.

AB'DE ZİRVEDE KİM VAR?

AB grupta TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, 1. sırada yer alırken 2. sırada da Diriliş Ertuğrul (Özet) yer aldı. 3. sırada ise Fatih Portakal ile Fox Ana Haber bülteni bulunuyor.

ABC1'DE REYTİNGLER NASIL?

Tüm kategorilerde birinci olan Diriliş Ertuğrul, ABC1'de de liderliği kimselere kaptırmadı. 2. sırada da Diriliş Ertuğrul damgası vardı. Dizinin özeti 2. olurken 3. sırada ise Fatih Portakal ile Fox Ana Haber yer aldı.

İşte reyting listelerinin tamamı;

TOTAL
AB
ABC1


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482