banner480

14 Mart 2017 Salı reyting sonuçları: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Survivor mu?

14 Mart 2017 Salı reyting sonuçları belli oldu. Buna göre hangi dizi ya da hangi program sıralamalara göre zirvede yer aldı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Survivor mu, Anne mi?

14 Mart 2017 Salı reyting sonuçları: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Survivor mu?

14 Mart 2017 Salı reyting sonuçları belli oldu. Buna göre hangi dizi ya da hangi program sıralamalara göre zirvede yer aldı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Survivor mu, Anne mi? İşte yanıtı...

14 Mart 2017 Salı günü reyting sonuçları açıklandı. Peki reyting sıralamalarına göre birincilik ipini göğüsleyen yapım hangisi oldu?

14 Mart 2017 Salı reyting sonuçlarına göre Atv'nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz zirvenin sahibi olmayı başardı.

TOTAL'DE TABLO NE DURUMDA?

TOTAL grupta Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izlenme oranlarında tavan yaparak liderliği kimselere kaptırmadı. Yayınlandığı günden bu yana salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her geçen gün izleyici potansiyeli biraz daha arttırıyor. TOTAL grupta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ardından ise Star TV'nin konusu yürekleri dağlayan dizisi olarak yorumlanan Anne var. Anne de TOTAL grupta izlenme oranlarında iyi yüzdeleri bularak 2. sıraya yerleşmeyi başardı. TV8'de yayınlanan ve yıllardır en çok sevilen aynı zamanda da dünyanın en zor yarışmaları arasında gösterilen Survivor 2017 ise TOTAL grupta 3. sıraya yerleşti.

AB'DE DURUM NE?

AB klasmanda da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz rüzgarı eserken birinciliği kaptırmayan yapımın ardından Survivor 2017 ise AB'de 2. sıraya yerleşti. 3. sırada ise Star TV'nin sevilen dizisi Anne oldu.

ABC1'DE LİSTEDE ZİRVE NASIL?

ABC1 grupta ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine tahtta... Birinciliği 3 kategoride de kaptırmayan fenomen dizinin ardından TV8'in çok konuşulan yarışma programı Survivor 2017 3. olurken Star TV'nin dizisi Anne ise ikinciliğe yerleşti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482