banner480

Yonca Evcimik ve İrem Derici’nin tatil keyfi

Müzik dünyasının sevilen ve güçlü seslerinden Yonca Evcimik ve İrem Derici gittikleri tatilde paylaştıkları fotoğraf ile takipçilerini şaşırttı.

Yonca Evcimik ve İrem Derici’nin tatil keyfi

Son zamanlarda verdiği röportajlarla dikkat çeken ve kendisini moda ikonu olarak ilan eden İrem Derici, iş temposunun yoğunluğundan bulduğu fırsatı tatil yaparak değerlendiriyor. Denizin ve güneşin tadını çıkaran İrem Derici, tatili yalnız geçirmiyor.
 
Müzik dünyasının başarılı isimleri arasında yer alan Yonca Evcimik, yıllara meydan okuyarak bikinisiyle sallana sallana dolaşıyor. Güzel şarkıcı İrem Derici ile birlikte havuz keyfi yaptıkları fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Aynı havuza giren ünlü ikili pizza dilimi görünümlü havuz yatağını tutarak eğlenceli anlar geçirdiklerini gösterdiler.

Yonca Evcimik’in ‘’Hayat paylaşınca güzel’’ notuyla paylaştığı fotoğrafa, İrem Derici’nin yorumu ise; ‘’açken biz biz değiliz’’ yorumunu yaptı. Yonca Evcimik ise Dericiye cevap olarak; ‘’Seni bilmem ama ben ben değilim’’ diyerek gülücüklere boğuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482