Yapım şirketinden flaş açıklama! Çekimler durduruldu mu?

FOX TV ekranlarında yayınlanması planlanan 'Kırlangıç Fırtınası' dizisi hakkında şok edici bir iddia ortaya atıldı.

Yapım şirketinden flaş açıklama! Çekimler durduruldu mu?

Gelen bilgilere göre, yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği ve yayın hayatına FOX TV ekranlarında başlamaya hazırlanan 'Kırlangıç fırtınası' dizisinin daha start vermeden kaldırıldığı tatrtışmaları yer aldı. Ancak dizinin yapımcı şirketi açıklama yaparak 'çekimlere sorunsuz olarak devam ediliyor' dedi.

Son olarak başrollerinde Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun oynamasına karar verilen dizide gerçek bebek oynatıldığı için önce ilk kadın başrol oyuncusu Meltem Cumbul ayrımıştı. Ardından ödüllü sinema yönetmeni Özcan Alper kadrodan ayrıldı. Senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan'ın kaleme aldığı dizinin ilk fragmanı da geçtiğimiz pazartesi günü yayınlanmıştı.

Limon Yapım, dizinin daha başlamadan bittiği yolundaki çıkan habere sosyal medya hesabından açıklama yaparak karşılık verdi. Yapılan açıklamada, ''Dizinin çekimleri sorunsuz olarak devam ediyor ve planlanan tarihte yayına girecek'' denildi.

DİZİNİN KONUSU

Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir? 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2017, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER