Ünlülerin uyuşturucu ticareti davasında cezanın gerekçesi belli oldu!

'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan yargılanan Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren'in cezalarının sebebi belli oldu

Ünlülerin uyuşturucu ticareti davasında cezanın gerekçesi belli oldu!

Ünlü isimler  Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren'e geçtiğimiz günlerde uyuşturucu davasından karar çıkmıştı. Mahkeme Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy, Yusuf Hasan Akgün, Hüseyin Orçun Benli ve menajer Ayşe Selin Borankay'a 'uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan 4 yıl 2 ay, Cenk Eren'i ise 6 yıl 3 ay hapse çarptırmıştı. Bu cezanın gerekçesi belli oldu. Mahkeme ünlülerin kendi aralarındaki konuşmaları delil olarak gösterdi.

"SEN HALLET BEN 300 GETİRECEĞİM"

Verilen kararda Çağatay Ulusoy'un hem kendi için hem de Gizem Karaca için esrar aldığını ve Ulusoy'un evinin banyosunda esrar bulunduğunu belirtti. Ayrıca Gizem Karaca'nın bir telefonda, 'Abi ilk defapara vereceğim. Bari değsin. Senin de gönlün olsun. O kadar ağırladın bizi derdimi dinledin sen hallet 300 getireceğim" dediği sözleri delil olarak gösterildi. Menajer Selin Boronkay'ın başka birinden temin ettiği uyuşturucuyu Ulusoy'a vererek ticaret yaptığı, şarkıcı Cenk Eren'in ise  yanında çalıştırdığı Tolga Disanlı'yı kendisine uyuşturucu madde temin etmesi karşılığında, ona aldırdığı uyuşturucudan kullanması için verdiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER