Ünlü şarkıcı boşanmayı kabul etti

Ünlü şarkıcı Coşkun Sabah 19 yıllık eşi Ceyda Sabah'tan boşanmayı kabul etti. Çiftin avukatları boşanma protokolünün hazırlanması için süre istedi.

Ünlü şarkıcı boşanmayı kabul etti

Telefonuna gelen aşk mesajları üzerine 19 yıllık eşi Ceyda Sabah'ın Coşkun Sabah'a açtığı boşanma davasında taraflar anlaştı. Çiftin avukatları protokolün hazırlanması için süre talebinde bulundu. 

"BENDEN AYRILIRSA İNTİHAR EDERİM" DEMİŞTi

Ceyda Sabah, 20 yıllık eşi Coşkun Sabah'ın telefonuna gelen aşk mesajları yüzünden boşanmak istediğini iddia etmişti. Telefonun kendisinin değil şirket elemanlarının telefonu olduğunu öne süren Coşkun Sabah da "Aşk mesajlarının geldiği telefon bana ait değil. Ben eşimi ve çocuklarımı çok seviyorum. Benden ayrılırsa intihar ederim" demişti.

ÇİFTİN DURUŞMASI BUGÜN GÖRÜLDÜ

İstanbul Aile Mahkemesi'nde çiftin bugün görülen duruşmasına Coşkun Sabah katılmadı. Sabah'ı avukatı temsil etti. Avukatlar tarafların çekişmeli olarak süren boşanma davasında aralarında mal paylaşımı ve tazminat konuları dahil anlaşmaya vardıklarını belirterek, boşanma protokolü düzenlemeleri için süre istediklerini belirtti. Mahkemede taraflara süre vererek duruşmayı erteledi.

''DOSTANE ŞEKİLDE BİTMESİNİ İSTİYORDUM''

Coşkun Sabah ile sözel olarak boşanma konusunda anlaştıklarını belirten Ceyda Sabah, duruşma çıkışı, "Arada çocuklar olduğu için boşanmamızın dostane şekilde bitmesini istiyordum. Her zaman yüzyüze bakacağız. İkimiz için de böyle bitmesi daha iyi olacak. Ortada çocuklar var. İnternette her şey kalıcı oluyor. Kötü olmaya gerek yok. 20 yıl geçmiş sonuçta, iyisiyle kötüsüyle. Ama bunu yaparken de kendimden fedakarlık yapıyorum. Sağlık olsun, yapacak bir şey yok." dedi.


 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER