Ünlü komedyenden ilginç açıklama

14. Açık Radyo Dinleyici Destek Özel Yayını'nın önceki günkü konuğu 'Arif V 216'nın ekibi oldu. Yayın sırasında Cem Yılmaz ile Ömer Madra arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Ünlü komedyenden ilginç açıklama

'Arif V 216'nın ekibi, Cem Yılmaz, Can Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan Güven, önceki gün 14. Açık Radyo Dinleyici Destek Özel Yayını'nın konuğu oldu. Yayın devam ederken Madra'nın açtığı bir konu üzerine Cem Yılmaz'la ilginç bir diyalog yaşandı.

''GEYİK YETSEYDİ DÜNYAYI BEN YÖNETİYOR OLURDUM''

Madra, yayında bilim-kurgudan yola çıkarak son dönemde alevlenen 'Dünya düzdür, Ay'a gidildiği de doğru değildir.'' tartışmasını gündeme getirince, ikili arasında ilginç bir diyalog doğdu. Ünlü kmedyen Cem Yılmaz, Madra'nın bu sözü üzerine, ''Kanıt lazım. Biyolojide falan geyik yapamazsın. En fazla 'inanmıyorum' dersin, 'Hakikaten alyuvarlar var mıymış vücudunda' dersin. Geyik yetseydi dünyayı ben yönetiyor olurdum.'' dedi. Ömer Madra ise Yılmaz'a Kabul etmiyorum. Dünyanın önemli bir bölümünü Trump yönetiyor.'' dedi. İkili arasında ki ilginç diyaloglar yayın sonuna kadar devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER