Ünlü çift tatil sezonunu açtı

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz sene evlendiği Başak Dizer'le tatil sezonunu erkenden açtı. Bodrum'a giden ünlü çift lüks yatlarında görüntülendi.

Ünlü çift tatil sezonunu açtı

Cesur ve Güzel'in oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ bir sene önce evlendiği Başak Dizer'le tatil için bdruma gitti. Tatil sezonunu erkenden açan çift, Tatlıtuğ'un kendisine ait olan 'FinalCut 3' adlı 30 metrelik lüks yatıyla Bodrum Gümüşlük Koyu'nda görüntülendi.

DALIŞ YAPARAK BALIK AVLADI

Eşiyle akşam üstü bir kafede yemek yiyen Tatlıtuğ, ertesi gün öğle saatlerinde ise bir arkadaşıyla zodyak botla Çatal Ada'ya giderek serbest dalış yaptı. Zıpkınla yaklaşık 4 kilo balık avlayarak 4.5 saat suda kalan Tatlıtuğ'un, dönüşte botu kendisinin kullandığı görüldü.

Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer ise spor kıyafetlerini giyerek Bodrum'da ki 5 yıldızlı bir otelin fitness salonuna giderek yaklaşık 2 saat spor yaptıktan sonra yata geri döndü.

Profesyonel kaptanlık ve dalgıçlığı da bulunan Tatlıtuğ dalış sonrası muhabirleri görünce, "Kısa bir tatil için Bodrum'a geldik, şansımıza hava çok güzeldi. Deniz keyfi yaptık, ama projeler ve çalışmalar devam ediyor. Bu nedenle İstanbul'a döneceğiz" dedi.

İşte çiftin tatil görüntüleri: 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER