banner480

Ufuk Özkan sevgilisi ile görüntülendi

Geçtiğimiz akşam kız arkadaşlarıyla birlikte Karaköy'de bulunan bir mekana eğlenmeye giden Ufuk Özkan, mekan çıkışında gazetecileri karşısında görünce ne yapacağını şaşırdı. Özkan, kız arkadaşıyla birlikte görüntülenmemek için yoğun çaba sarf etti.

Ufuk Özkan sevgilisi ile görüntülendi

Sevilen yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir’in sunuculuğunu yapan Ufuk Özkan, program ekibiyle birlikte yaz ayları için stok çekim yaptıklarını ve çıkışta yorgunluk atmak için eğlenmeye gittiklerini söyleyen Özkan, gazetecileri görünce panik yaptı.  

Karaköy'de bulunan bir mekana kız arkadaşıyla birlikte gelen oyuncu ve sunucu Ufuk Özkan, karşısında gazetecileri görünce şaşırdı ve ne yapacağını bilemedi.
 
Özkan'ın birlikte gittiği başka bir arkadaşı sorular üzerine araya girerek “Hanımefendi Özkan'ın değil, benim sevgilim” açıklaması yapsa bile yürürken söylediklerinden başka bir anlam çıktı. Kız arkadaşıyla görüntülenmek istemeyen Özkan, “Yanımda yürüme” diyerek sevgilisinden uzaklaşmasını istedi.
 
Bütün ekip toplanarak eğlenmeye geldiklerini söyleyen Özkan, sunduğu yarışma programının kendinden önceki sunucusu İlker Ayrık’la küs oldukları haberleri sorulduğunda ise, “Öyle bir şey yok. İlker arkadaşım” dedi.
 

 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482