banner480

Turabi uçakta saldırıya uğradı!

Survivor'ın eski şampiyonu Turabi Çamkıran'ın uçakta saldırıya uğradı. Yaşadıklarını Instagram'dan anlatan Turabi, bir yolcunun uçaktakilere içki fırlatıp tükürdüğü anlattı.

Turabi uçakta saldırıya uğradı!

Survivor'da 2 kez şampiyonluk yaşayan ve pek çok hayranı olan Turabi Çamkıran'ın bindiği uçakta başına gelmeyen kalmadı. Bir yolcunun, uçaktaki yolculara yaptıklarını anlatan Turabi olay çıkaran yolcuya müdahale ettiğini Instagram'dan anlattı.

BATTANİYE İLE MÜDAHALE ETMEYE ÇALIŞMIŞ

Turabi olay anını Instagram'dan paylaştığı fotoğrafın altına yorum yaparak anlattı. Turabi'nin iddiasına göre kelepçe takılan adam kelepçeleri kırınca, Turabi'de battaniye ile müdahale etmeye çalışmış.

''ÜÇ KAĞITÇI 2 METREYE YAKIN''

Turabi paylaşımının altına, "Bütün uçağa içkisini fırlatan, yolculara küfreden, host ve hosteslere vurup üzerlerine tüküren kardeşimize, kimse karışmayınca ve ekip başedemeyince memleketine paket-servis edeyim dedim. THY kabin amiri o kadar pisliğe rağmen adamın haklarını okuduktan sonra, takılan kelepçeleri kırdığı için battaneyi kullanmak zorunda kaldım. Bu arada üç kağıtçı 2 metreye yakın." notunu düştü.

İşte Turabi'nin o paylaşımı:


 


 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2017, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482