Tülin Şahin aldatıldı mı aldattı mı?

Dünyaca ünlü manken Tülün Şahin ve 12 yıllık eşi Mehmet Özer’in boşanmaya karar verdikten sonra haklarında çıkan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Önce bebek yüzünden boşanıyorlar denilen çiftin şimdi de ihanet yüzünden boşanacağı iddia ediliyor.

Tülin Şahin aldatıldı mı aldattı mı?

Bir yandan yıllardır magazin medyasıyla iç içe olan Tülin Şahin, bir yandan da ünlü bir reklamcının ağabeyi olan Mehmet Özer. Bu iki ünlü ismin boşanmaya karar verdikten sonraki iddialar çok konuşulacak gibi görünüyor.     
Tülin Şahin ile 12 yıldır evli olan eşi Mehmet Özer arasında yaşanan tartışmaların ardından boşanmaya karar vermelerinin ardından boşanmanın asıl nedeni sorgulanmaya başlandı bile.  

AYRILIĞIN ASIL NEDENİ İHANET Mİ?
 
Boşanmaya karar veren çiftin ayrılık nedeni ilk önce ünlü mankenin Mehmet Özer'in çocuk isteğine, “Vücudum deforme olur” dediği ve bu nedenle ayrılmaya karar verdikleri gündeme gelmişti.   
 
Çiftin boşanma nedeniyle ilgili olarak çıkan haberler karşısında sessiz kalmaları çok daha farklı dedikoduların ortaya çıkmasına neden oldu. Bu dedikodulara en son da ihanet eklendi. Çıkan iddialara göre çiftin ayrılma nedeni ihanet. Hem Özer’in hem de Şahin’in aldattığı dedikodusu magazin gündemini sallıyor.
 

 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER