banner480

Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddia edilen Umut Evirgen muhabir kovaladı

Cesur ve Güzel dizisinin yıldızı Tuba Büyüküstün eşi Onur Saylak ile ayrıldıktan sonra adı ünlü işletmeci Umut Evirgen’le aşk dedikodusuna karıştı.

Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddia edilen Umut Evirgen muhabir kovaladı

Tuba Büyüküstün, 6 yıldır evli olduğu ve iki kızının babası olan Onur Saylak’tan geçtiğimiz haftalarda boşandı. Boşanmanın ardından ünlü oyuncunun adı Emirgan’da bulunan La Boom ve Gizli Kalsın adlı mekânların işletmeciliğini yapan Umut Evirgen’le aşk dedikodularına karıştı. İkilinin geçtiğimiz gün birlikte yemek yerken görüntülerinin çekildiği ve bu çekimi fark eden Umut Evirgen tarafından muhabirlerin fotoğraf makinesinin gasp edildiği iddia ediliyor.
 
Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak tarafından çekilen fotoğrafları almak isteyen Umut Evirgen muhabirin aracını kovalamaya başladığı ve önünü keserek makineyi zorla aldığı ileri sürülüyor.


 
"GEREKEN CEZANI ORADA VERECEĞİZ"

İsmail Bayrak, Sarıyer Asayiş Büro Amirliği’ne giderek Evirgen ve korumalarından şikâyetçi oldu. İfade verdikten sonra ise olayın detaylarını anlattı.

İsmail Bayrak: “Saat 14.00 sularında işim gereği sahil turu yaparken Tuba Büyüküstün’ü Emirgan’da bir restoranda, restoran sahibiyle yemek yerken gördüm. Araçtan indim, iki üç kare fotoğraf çektim. Durumu fark eden şahıs yani Umut Evirgen, ‘Nasıl çekiyorsun’ diye bağırdı. Sonra otomobilime döndüm ve uzaklaştık. Baltalimanı’na geldiğimde şahsın aracı yetişti arkamızdan. İçinde iki kişi vardı, yolumuzu kesmeye çalıştılar. Ben şoföre ‘Bas, bir karakola gidelim, yardım isteyelim’ dedim. O sırada ikinci kez önümüzü kestiler. Durmak zorunda kaldık. Silah zoruyla beni otomobilden indirdiler. Disketi verdim. Kabul etmediler, makineyi de vereceksin’ dediler. Silahla gasp edip gittiler. O sırada ‘Gel La Boom’a, gereken cezanı orada vereceğiz’ dediler. Çaresizdim, kafama silah dayanmıştı. Makinemi teslim ettikten sonra Emniyet’e gidip ifade verdim. Bu arada biz üç kişiydik. Şoför ve bir arkadaşım daha vardı yanımda. Onlar da benim gibi mağdur oldu.”
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482