Tatlıses'in veliahtı sağlam adımlarla ilerliyor

İbrahim Tatlıses'in veliahtı olarak görülen Hasan Yıldırım, Tatlıses'in gençlik yıllarına olan benzerliği ile dikkat çekiyor. Yürekleri yakan sesi ile beğeni toplayan Hasan Yıldırım sağlam adımlarla ilerliyor.

1983 yılında Şanlıurfada dünyaya gelen 12 çocuklu bir ailenin oğlu olan Hasan Yıldırım müzik dünyasında emin adımlarla ilerliyor. Yürekleri yakan acılı sesi ve yorumu ile İbrahim Tatlısesin gençlik yıllarına benzetilen Hasan Yıldırım oldukça dikkat çekiyor.

''TEK İDOLÜM İBRAHİM TATLISES''

'Falan Filan' isimli ilk albümü ile müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan Hasan Yıldırım, ''Tek idolüm İbrahim Tatlıses. Müzik dünyasına adım atarken ona hayranlığını dile getirip ünlü olduktan sonra onun için kötü konuşan insanlara çok kızıyorum. Ben asla onlardan olmayacağım. Ben her zaman haddimi bileceğim'' diyerek Tatlıses'e olan vefasının hiç bir zaman bitmeyeceğini dile getiriyor.


''SESİ DE YÜREĞİ KADAR GÜZEL''

Şanlıurfalı Hasan Yıldırım ''Falan Filan'' isimli albümünün tanıtımını sanat ve iş dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı bir gece ile Büyük Klüp'de tanıtmıştı. İbrahim Tatlıses müzik dünyasının yeni prensi Hasan Yıldırım'ı sahneye davet etmiş ve ''Biz büyüklerimizin önünde hep ceketimizi ilikledik. Hasan'da çok saygılı. Büyüklerinin önünde ceket ilikliyor. Sesi de yüreği kadar güzel.'' demişti.

HİÇ AKLINA GELMEMİŞ

İlk sınavını Tatlıses karşısında veren Hasan Yıldırım, ''Dilim damağım kuruyor. İbrahim Abi'nin karşısında şarkı söylemek hiç aklıma gelir miydi? Galiba rüyadayım.'' diyerek duygularını dile getirmişti.


 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER