banner480

Tarkan’ın ilginç diyet yöntemi

Türkiye’nin en başarılı şarkıcıları arasında zirvelerde yer alan Tarkan’ın, son zamanlarda aldığı kilolarla başı dertte. Önümüzdeki günlerde yeni albümü çıkacak olan Tarkan sıkı bir diyete girdi.

Tarkan’ın ilginç diyet yöntemi

29 Nisan 2016 tarihinde hayatının aşkı Pınar Dilek ile evlenen Tarkan evliliğin vermiş olduğu rahatlıkla kilo aldı. Aldığı kiloların nedeni olarak eşinin güzel yemek yapmasını gösteren Tarkan, albüm çalışmalarının verdiği yoğunluk ile de daha çok kilo aldığını söyledi.


 
Albüm çalışmaları biten ve okulların kapanacağı gün olan 16 haziran tarihinde yeni albümü çıkacak olan Tarkan konser vermeye başlamadan önce zayıflamak için diyete girdi. Bir yemek şirketiyle anlaştığı söylenen Tarkan ve eşine her gün düzenli olarak yemek geliyor.

Harbiye Açık Hava konserlerine başlamadan önce 10 kilo vermek için çabalayan Tarkan, yürüyüş yaparken fotoğrafları çekilmesin diye gece 24’twn sonra dışarı çıkarak Tarabya-Sarıyer arasında yürüyüş yapabiliyor.Sık sık Bodrum Mantı’dan hamur işi sipariş ettiği söylenen Tarkan’ın kilo almış hali magazin kulislerinde çok konuşulur olmuştu.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482