Tarkan baba olmaya hazırlanıyor

Geçtiğimiz mayıs ayında Pınar Tevetoğlu ile bir ömür boyu mutlu olmaya ‘evet’ diyen megastar tarkan baba olmaya hazırlanıyor.

Tarkan baba olmaya hazırlanıyor

Önümüzdeki ay piyasaya sunacağı pop müzik albümünün hazırlıklarına son sürat devam eden ünlü şarkıcıdan ikinci bir sürpriz daha geldi.  

Bir konser organizasyonunda tanışarak birbirlerine aşık olan Pınar Tevetoğlu ve Tarkan Mayıs 2016'da evlenerek hayranlarını çok mutlu etmişti. Evlendikleri günden bu yana bebek isteyen ünlü çiftin tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edilmişti. geçtiğimiz gün yayınlanan 'Aramızda Kalmasın' programının sunucusu Duygu Çetinkaya, ünlü çiftin bebek beklediğini söyledi. Çetinkaya; "Bir arkadaşım Tarkan'la eşi Pınar Hanım'ın yakın dostlarıyla görüşmüş ve kendilerinden ikilinin çocuk sahibi olacağını öğrenmiş." dedi.

Bebek haberleriyle ilgili ünlü çift tarafından henüz bir açıklama gelmese de hayranları tarafından ve yakın çevresi tarafından tebrik mesajı yağmuruna tutulmuş.
 
BEBEĞİNE ÖZEL ŞARKI

Duygu Çetinkaya tarafından verilen diğer bir habere göre ise, son zamanlarda yeni albümü için büyük bir çalışma azmi gösteren Tarkan, yeni albümüne bebeği için de bir şarkı hazırlayarak ekleyecek. Bu haber üzerine çifte mutluluk yaşayan hayranları 44 yaşındaki sanatçıya "Babalık sana çok yakışacak. Bebeğin yeni albümünün uğuru olacak" diyerek Megastar'ı tebrik etti.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER