Tanem Sivar bebek bekliyor

Başarılı sunucu Tanem Sivar’dan gelen haber sevenlerini mutlu etti. Anne olmaya hazırlandığı öğrenilen Sivar’ı şimdiden annelik heyecanı sarmış bile.

Tanem Sivar bebek bekliyor

2015 yılının Aralık ayında Edhem Dirvana ile hayatını evlenen ünlü sunucu Tanem Sivar'dan müjdeli haber geldi. 5 aylık hamile olduğu öğrenilen sunucu ve eşini şimdiden heyecan sarmış durumda.


 
1.5 yıl gibi bir süre ilişki yaşadıktan sonra evlenme karar alan Tanem Sivar ve milli yelkenci Edhem Dirvana Aralık 2015'te Avustralya'da yaptıkları sürpriz bir nikahla evlenmişlerdi. Mutlu bir birliktelikleri olan ünlü çift bu mutluluklarını bebekleri ile taçlandıracak. 5 aylık hamile olduğu öğrenilen Tanem Sivar ve Edhem Dirvana’nın erkek bebek bekledikleri söyleniyor.  

 

DOĞUMU MARMARİS'TE YAPACAK

1980 yılında Amerika’da dünyaya gelen Tanem Sivar, oğlunu Marmaris'te doğurmaya karar verdi. Türk yelkenciliğinin öncü isimlerinden biri olan Süleyman Dirvana'nın oğlu olan Edhem Dirvana, annesi Zeynep Hanım ile birlikte babasının kurduğu Bozburun Yat Kulübü'nde işletmecilik yapıyor. Ünlü çiftin oğullarına Edhem Dirvana’nın babasının adı olan Süleyman ismini verecekleri gelen haberler arasında yer alıyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER