Survivor 26 Şubat 'Dokunulmazlık Oyunu'nu kim kazandı?

Survivor 2017'de Dokunulmazlık Oyunu heyecanı yaşandı. Peki Dokunulmazlığı Ünlüler Takımı mı, Gönüllüler Takımı mı kazandı? İşte detaylar.

Survivor 26 Şubat 'Dokunulmazlık Oyunu'nu kim kazandı?

Survivor 2017'de Dokunulmazlık Oyunu heyecanı yaşandı. Peki Dokunulmazlığı Ünlüler Takımı mı, Gönüllüler Takımı mı kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma Survivor 2017'de heyecan devam ediyor.

Dokunulmazlık Oyunu'nu kazanacak takımın belirlendiği yarışta yüzü gülen takım Ünlüler oldu.1. TURDA NELER OLDU?

İlk yarışta Ünlüler'den Sedat galip gelirken ikinci yarışta ise Gönüllüler'de Tuğçe durumu 1-1 yaptı.

Gönüllüler'de Gökhan'ın parkurdaki hızı ve başarılı atışı durumu 2-1'e getirdi. Daha sonra Sabriye ve Berna kozlarını paylaştı. Kazanan isim Berna oldu ve Gönüllüler durumu 3-1'e getirdi.

Sıra Anıl ve Tarık Mengüç'e geldiğinde ise ilginç bir an yaşandı. Mengüç'e fark atan Anıl atışlarda başarılı olamadı ve geriden gelen Mengüç skoru 3-2 yaptı. Ardından da Gökhan Sedat'ı yendi ve durumu 4-2'ye getirdi.

Gönüllüler Takımı'nda Tuğçe Sabriye'yi mağlup etti ve 5-2'lik skorla 1. Turu takımına armağan etti.2. TURDA NELER OLDU?

Furkan'ın karşısına çıkan Sadin parkurda yavaş kalınca yarışı önde tamamlayan Furkan oldu. Ve durum 1-0 Ünlüler Takımı'nın galibiyetiyle başladı. Sonrasında ise Sema ile Elif kozlarını paylaştı. Ünlüler Takımı Sema ile skoru 2-0 yaptı.

Dominik'te bir sonraki yarışta Adem ile Bulut mücadelesinde kazanan Ünlüler Takımı oldu ve durum 3-0'a geldi. Ardından Pınar Burçak yarışında Burçak skoru 3-1'e getirdi. Sonraki yarışta İlhan Mansız ve Volkan mücadelesinde Volkan kazanan isim oldu ve durumu 3-2'ye getirdi.

Furkan ile Bulut 2. Turun en kritik mücadelesine çıktı ve durumu 4-2'ye getiren isim Furkan oldu. Sonraki yarışta ise Elif, Pınar'ı mağlup etti ve durum 4-3 oldu.

Volkan Adem kapışması büyük bir heyecana sahne olurken Volkan durumu 4-4 yaparak hayati bir sayıya imza attı. Ardından Sema 2. Turu takımına armağan eden isim oldu.

FİNAL OYUNUNDA KAZANAN HANGİ TAKIM?

En iyi erkek, en iyi kız yarışında Şahika Elif'i mağlup etti. Ünlüler 1-0 öne geçti.

Daha sonra Furkan Gökhan'ı geride bıraktı ve durumu 2-0'a getirdi. Diğer yarışta Sema ve Tuğçe kozlarını paylaşırken kazanan isim Sema oldu. Durum 3-0'a geldi. Sonrasında Adem Ogeday'ı yendi ve fark 4'e çıktı.

Şahika Tuğçe'yi final oyununda yendi ve 5-0'lık skorla takımına dokunulmazlığı hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER