Süperstar Ajda Pekkan'ın annelik özlemi

Türkiye’nin süperstarı Ajda Pekkan, Gülşen’in eşi Ozan Çolakoğlu’na düzenlediği sürpriz doğum günü partisi çıkışında objektiflere takıldı.

Süperstar Ajda Pekkan'ın annelik özlemi

Geçtiğimiz aylarda anne olan güzel şarkıcı Gülşen, eşi Ozan Çolakoğlu için erken bir doğum günü partisi düzenleyerek sürpriz yaptı.

Asıl doğum tarihi olan 1 Nisan’da 44 yaşına girecek olan ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu için çiçeği burnunda anne Gülşen dayanamayarak erkenden bir doğum günü partisi düzenleyerek eşini mutlu etti.

Ozan Çolakoğlu’nun doğum günü partisine ünlü çiftin yakın arkadaşları da yalnız bırakmadı. Partiye katılanlar arasında Türkiye’nin ‘Süperstar’ı Ajda Pekkan’da vardı.
 
Doğum günü çıkışında görüntülenen Ajda Pekkan muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Süperstar Ajda Pekkan ilk önce içerde yapılan Ozan Çolakoğlu’nun doğum günü partisi hakkında konuştu. Partiyle ilgili olarak; “Çok keyifliydi. Nice mutlu yaşlar diliyorum Ozan’a. Hayatımda yeri çok farklı olan insanlar” dedi.

“MÜJDEYİ VERDİ”

Uzun bir süredir yeni bir şarkı beklenen Ajda Pekkan, single ve albüm çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Pekan,  "devam ediyor single ve albüm çalışmalarım. Size söz veriyorum bir gün hep birlikte toplanalım konuşalım.” dedi.

İrem Derici’nin estetik hakkında yaptığı açıklamaların da hatırlatılatılması ve İrem Derici’ye kızıp kızmadığının sorulması üzerine kibarlığını hiç bozmadan “Hiç kızmıyorum. İnsanlar meşhur olunca her türlü şeyle karşılaşabiliyor. Onlar benim çok sevdiğim çocuklar. Hepsini çok seviyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.
  
“EVLAT EDİNMEYİ İSTERDİM”

Demet Akalın’a yapılan ikinci çocuk olsun ısrarıyla ilgili sorulara ise “Yok biz şakalaşıyoruz.” dedi ve kısa bir süre önce hakkında çıkan çocuk haberlerine konu geldi. Bu konuyla ilgili ise, “İsterdim bir evlat edineyim. Böyle haberler hep çıkacak, olsaydı keşke. Ama bir çocuk evlat edinmek isterdim.” açıklamasını yaptı.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER