Şükran Ovalı'dan Asena Atalay'a nispet

Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı sosyal medya hesabı Instagram'dan Çınar'ın videosunu paylaştı.

Şükran Ovalı'dan Asena Atalay'a nispet

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Caner Erkin ile Ocak ayında Roma'da 10 kişinin katıldığı sade bir törenle dünya evine giren Şükran Ovalı, önceki akşam sosyal medyasından bir ilki gerçekleştirdi.

Ovalı, eşi Caner Erkin'in şu sıralar davalık olduğu eski eşi Asena Atalay'dan olan oğlu Çınar'ın bir videosunu paylaştı.

NİSPET Mİ YAPIYOR? 

Asena Atalay’dan olaylı şekilde boşanan ve davalık olan Caner Erkin, sık sık oğlu Çınar’ın velayetini alacağını söylüyor; Atalay ise bu isteğe şiddetle karşı çıkıyordu. Ovalı’nın bu dava sürecinde Çınar’ın videosunu paylaşması Atalay’a nispet mi yapıyor şeklinde algılandı.

Güzel oyuncunun Instagram hesabından yaptığı bu paylaşım için Çınar'ın anne ve babasından izin alıp almadığı bilinmiyor. Atalay’ın ise bu paylaşıma nasıl tepki vereceği merak konusu.

"BAK ÇINAR, BENİM YENİ EŞİM"

6 yıllık eşi Asena Atalay ile geçen kış boşanan Caner Erkin, 2 Ocak’ta evlendiği Şükran Ovalı’yla oğlu Çınar’ı geçen salı günü ilk kez tanıştırdı. Caner Erkin’in, Şükran Ovalı’yı minik oğluna “Benim yeni eşim” diye tanıştırdığı öğrenildi. Ünlü futbolcu, velayetini annesi Asena Atalay’dan almak için dava açmaya hazırlandığı oğlu için ev ortamını da hazırladı. Caner Erkin oğlunun yabancılık hissetmemesi için ikiz kuzenlerini de eve çağırdı ve tablette oyun oynamasına izin verdi. Önceki gün eşine Cihangir’de doğum günü düzenlemek için mekan kapatan Caner Erkin, ikinci kez baba olmaya sıcak baktığını açıklamıştı. 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2017, 02:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER