banner480

Songül Öden Zazaca single hazırladı

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı olarak şan eğitimi alan başarılı oyuncu Songül Öden, Zazaca single hazırlayarak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.

Songül Öden Zazaca single hazırladı

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı'nın yanı sıra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi alan ve uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen oyuncu Songül Öden, Zazaca single hazırlayarak sürpriz yaptı.Başarılı oyunculuğunun yanı sıra müziğe de yatkınlığı bilinen Songül Öden’in yeni single çalışmasının haberini ise ünlü köşe yazarı Ali Eyüboğlu verdi.

Ali Eyüboğlu Milliyet Gazetesi'ndeki köşesinde, konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi: "Yıllarca oyuncu olarak tanıdığımız Songül Öden pek yakında başka bir yönüyle çıkacak karşımıza. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı'nın yanı sıra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi alan Öden, bir single hazırladı. Songül Öden'in, henüz görücüye çıkmayan ilk single'ındaki şarkı Zazaca. Öden'in duduk eşliğinde söylediği Zazaca şarkıyı dinledim, slow parça bana biraz koro şarkısı, okul marşı gibi geldi." 

Bİ DÜNYA MAÇ! www.skyskor.com

 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482