banner480

Sinan Çetin gitme hazırlığı yapıyor

Başarılı yapımcı Sinan Çetin, oğlu Rüzgar Çetin’in karıştığı kaza sonrasında bir polisin hayatını kaybetmesine neden olduktan sonra 7.5 yıl hapse mahkum olmuştu.

Sinan Çetin gitme hazırlığı yapıyor

Sinan Çetin, yaşanan bu üzücü olayın ardından oğlu Rüzgar için Roma’da bir ev kiraladığı ortaya çıktı.

İstanbul Beşiktaş'ta aşırı hız yapan ve bu yüzden ekip arabasına çarparak polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan Rüzgar Çetin'in Roma'ya yerleşme kararı aldığı ortaya çıktı. Kazadan sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından 7.5 yıl hapsi istenen Rüzgar Çetin'e ayrıca yurtdışına çıkış yasağı da konmuştu. Kaza sonrasında psikolojisi bozulan oğlunun artık Türkiye'de kalmak istememesi üzerine arayışa giren ünlü yapımcı Sinan Çetin, İtalya'ya gitmeye karar verdi ve Roma'da bir ev kiralayarak orada yaşamaya başladı.
 
YURTDIŞI YASAĞI KALKACAK MI?

Sevenleri tarafından bir mağazada alışveriş yaparken görüntülenen Sinan Çetin'in, kendi kiraladığı evin dışında oğlunun da yaşaması için de bir ev satın almak istediği öğrenildi. Sinan Çetin'in oğlunun yaşadığı olayların üzerinden geçen zamana rağmen hala toparlanamaması ve yüzünün gülmediği de gözlerden kaçmadı. Rüzgar Çetin’in yurtdışı yasağı kalktıktan sonra ise direk babasının yanına taşınacağı söyleniyor.       
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482