Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in oynayacağı filmin konusu belli oldu

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ve sevgilisi Kerem Bürsin’in, aynı projede yer alacakları filmin konusu belli oldu. Senaryosunu Kerem Bürsin’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda da Bürsin yer alacak.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in oynayacağı filmin konusu belli oldu

Çekimlerinin yaz aylarında başlayacağı film için Amerika’ya gidilecek. Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın oynayacağı filmin konusu aşk olacak.
 
Uzun süredir birlikte olan ünlü çift aşkları kadar işlerindeki başarıları da dikkat çekiyor. 2 yıldır birlikte olan çift ilk defa aynı projede yer alacak. Kerem Bürsin’in uzun süredir üzerinde çalıştığı projede sona gelindi ve bu yaz çekimlerine başlanması planlanıyor.
 
Aynı filmde yer alacak olan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ve güzel isim Serenay Sarıkaya’nın aşık çifti oynamada çok da zorlanmayacağı düşünülüyor. Çekimlerine bu yaz ABD'de başlanacak olan filmde Serenay Sarıkaya'nın şizofren bir genç kızı canlandıracağı söyleniyor.

KEREM BÜRSİN YÖNETMEN KOLTUĞUNDA

Senaryosunu yazan ve yönetmenliğini de yapacak olan Kerem Bürsin bu film için uzun süredir hazırlanıyor. Filmin detayları şimdilik sır gibi saklansa da yakın çevrelerinden elde edilen bilgilere göre yaz aylarında çekimlere başlanacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER