Serenay Sarıkaya 'Fi' dizisi için çok heyecanlı

Yakında başlayacak olan 'Fi' dizisiyle izleyici karşısına çakacak olan Serenay Sarıkaya, özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Serenay Sarıkaya 'Fi' dizisi için çok heyecanlı

'Fi' dizisinin yayınlanan tanıtım fragmanında yer alan Mehmet Günsür ile olan sevişme sahnesi ile magazin gündemini sallayan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, özel yaşımana dair açıklamalarda bulundu.

Instyle Dergisi'nin Nisan ayı sayısının kapak konuğu olan güzel oyuncu çok yakında iddialı bir şekilde ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 

Yayınlandığı dönemde büyük bir yankı uyandıran Medcezir dizisinden sonra yeni iş seçerken titiz davrandığını söyleyen Sarıkaya, yeni projesi için çok heyecanlı olduğuınu dile getirdi. "ÇOK ÇILGINLIK YAPMADIM"


Hep kontrollü görünen oyuncu, "En çılgın halinizi nasıl tanımlarsınız?" sorularına ise verdiği cevap şu şekilde:

"Bunun sebebi de erken yaşta bu sektöre girmem ve çok uzun zamandır anne-kız yaşıyor olmaktan kaynaklanıyor. Çünkü bana çok erken geldi erken yaşta ayakları üzerinde duran olgun kadın imajı. Hakikaten de çok fazla çılgınlık yaptığımı pek hatırlamıyorum.Hep sindirerek ve kontrollü olma isteği vardı bende. Belki arkadaş çevremde bazen çılgınca şeyler yapıyor olabilirim, ben de tam bilemiyorum" 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2017, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER