banner480

Serdar Ortaç ve Chloe reklam yıldızı oldu

6 Haziran tarihinde evliliklerinin 3. yıl dönümünü kutlayacak olan Serdar Ortaç ile İrlandalı eşi Chloe’in son dönemlerde projeden projeye koşması gözlerden kaçmıyor. Bir ayakları da Miami’de olan çift birlikte bir reklam filmi çekmeye hazırlanıyor.

Serdar Ortaç ve Chloe reklam yıldızı oldu

Sevilen popçu, sık sık sahne programları için gittiği Miami’de bisikletle gezerken ve denize girerken çektiği videoları takipçileri için paylaşmayı ihmal etmiyor. Bu günlerde yine Amerika’da olduğu bilinen Serdar Ortaç, geçtiğimiz hafta giderayak İstanbul’da bir de reklam filmi çekti.Doğuş markasının soğuk çayı için kamera karşısına geçen Serdar Ortaç’a model eşi de eşlik etti. Kadıköy’de bulunan bir otelin havuz başında çekimleri yapılan reklam öncesi ünlü şarkıcı, kendi çekimlerini kendisi yaptı. Telefonun kamerasıyla çekim yapan Ortaç, çekim boyunca neşeli hareketleri ile dikkat çekti. Havuz başında “Buralara Yaz Günü Kar Yağıyor” şarkısını söyleyen Serdar Ortaç ve eşinin reklam için toplam 500 bin TL ücret aldığı öğrenildi.


 
Son zamanlarda Serdar Ortaç, arka arkaya rol aldığı 4 reklam filmi ile dikkatleri üzerinde topladı. Eşiyle birlikte oynadığı inşaat reklamı için Serdar Ortaç’ın tanesi 600 bin dolar değerinde olan 2 villa aldığı iddia edilmişti ancak ünlü popçu iddiayı yalanlamıştı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner481

banner482