Seda Akgül'den sosyal medyayı karıştıran paylaşım

'Kısmetse Olur' programının başarılı sunucusu Seda Akgül verdiği kiloların dışında sosyal medya hesabı üzerinden hyaptıüı paylaşımlarla oldukça dikkat çekiyor. Ünlü sunucu son olarak yaptığı paylaşım ortalığı fena sallamış durumda...

Seda Akgül'den sosyal medyayı karıştıran paylaşım

Verdiği kilolar ve sadece 4 ay süren evliliğiyle geçen seneye damga vuran Seda Akgül sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

'Kısmetse Olur' programının sunucusu Seda Akgül, kilo verdikten sonra bambaşka bir görüntüye kavuşan ünlü sunucu verdiği bikinili pozlarla adından sıklıkla bahsettirmişti.

Zaman zaman soyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla takipçilerini oldukça şaşırtan ünlü sunucunun son paylaşımı ortalığı adeta salladı.
 
"HANIMLAR AKILLI OLUN"

Evinde kanepe üzerinde otururken seksi bir kareyi yoruma kapalı olaraj paylaşan Seda Akgül, fotoğrafın altına bir de not ekledi:
 
 "Bana aşık olduğunu, bayıldığını, çok önemseyip değer verdiğini iddia eden bütün beylere bir duyurum var...Sabah doktora gittim. Tek arayan annemdi...Hanımlar akıllı olun!"

 
 
 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER