Seçkin Piriler Kıvılcım Uralı dövmeyi düşünmüş

Boşandığı eşi Kaan Tangöze ile olaylı bir şekilde ayrılan ve bu ayrılıkta mağdur durumda olduğunu söyleyen Seçkin Piriler, bir etkinlikte kameralar karşısına geçti.

Seçkin Piriler Kıvılcım Uralı dövmeyi düşünmüş

Güzel isimler Seçkin Piriler ve Meral Kaplan, geçtiğimiz gün Akatlar Clup Sporium'da yapılan bir etkinliğe katıldılar. Etkinlik kapsamında kafes içinde kick boks hocası Tayfun Altoz ile antrenman yapan ikili, çevik hareketleri ile dikkat çekti.
 
Yaklaşık 1.5 aydır kick boks öğrenmek için çalışmalar yaptıklarını söyleyen Seçkin Piriler ve Meral Kaplan, "Daha çok savunma öğreniyoruz ama en çok spor için geliyoruz" dediler.
"Kavga edecek duruma geldiniz mi?" şeklindeki soruya Piriler, "Kavga taraftarı olan bir insan değilim. Normal hayatımda kavga eden biri değilim. Kavga etmeyi bile bilmem hatta. Yıllar önce de yapmıştım bu sporu, iyi gelmişti. Sonra Meral ile birlikte buraya geldik. Çok güzel oldu. Kafes dövüşüne giren ilk ünlüler biz olacağız herhalde" dedi.

Meral Kaplan ise "Bence bir kadının kendini savunması iyi bir şey. İnsanlar sağlıkları açısından da bu sporu yapmalılar" dedi.

"O KENDİSİNİ BİLİYOR"

Gösteri sırasındaki hırslı performansı dikkat çeken Piriler, "Kimi dövmek isterdiniz?" sorusuna, "Şimdi yanlış yerlere çekilecek. O kendisini biliyor herhalde. İlk zamanlar düşünüyordum da yavaş yavaş bıraktım. İlk başladığım günlerde daha hırslıydım aslında. Negatif duygularımla bıraktıkça iyice daha çok yumuşamaya başladım. İlk geldiğimde bayağı hırslıydım, sert vuruyordum. Hoca çok şaşırmıştı" diyerek boşandığı eşinin sevgilisi Kıvılcım Ural’ı hedef gösterdi.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER