Seçkin Piriler açtı ağzını yumdu gözünü

Eski manken Seçkin Piriler ile Kıvılcım Ural savaşında Kaan Tangöze'nin tarafını belli etmesi ipleri iyice gerdi. Dün 'Duymayan Kalmasın'a katılan Piriler, programda oldukça sert çıkışlar yaparak Kıvılcım Ural'ı yaylım ateşine tuttu.

Seçkin Piriler açtı ağzını yumdu gözünü

Duymayan Kalmasın programının dünkü konuğu eski manken Seçkin Piriler'di. Piriler katıldığı programda sürekli tartışmalarıyla gündeme geldiği ve evliliğini bitiren Kıvılcım Ural hakkında yine sert açıklamalar yaptı.

Tangöze'nin Ural'ı desteklediği basın açıklamasından hemen sonra önceki geceyi kendisi ve oğullarıyla birlikte geçirdiğini dile getiren Piriler, şunları söyledi, "Kaan, konunun kapanması için artık konuşmamamı istedi. Ancak karşı tarafın beni tahrik ettiğini, bu yüzden konuşacağımı ve o kadının susması gerektiğini söyledim."

Seçkin Piriler, ihanet fotoğraflarını görmeden önce Tangöze'ye ısrarla Ural'ın kim olduğunu sormasına rağmen "Asistan arıyordum ve kendisiyle bunun için görüştük" cevabını aldığını anlattı.

''ÖLENE KADAR KAAN'IN HAYATINDA OLACAĞIM''

Babasını 2015 Ekim'de kaybeden Seçkin Piriler, bundan 15-20 gün sonra da Kaan Tangöze'nin Kıvılcım Ural'la Beyrut'ta tatil yaptığını ve bu seyahati ise sonradan öğrendiğini açıkladı. Piriler, ikilinin 1 ay sonra ayrılacaklarıyla ilgili açıklaması hatırlatılınca ise şöyle konuştu, "11 yıldır birlikte olduğum adamı gözlemleyerek bu sonuca vardım. Ancak bu sözlerimden sonra onları iyice kenetledim. Evlenip mutlu olsunlar. Ama ilahi adalete güvendiğim için mutlu olacaklarına inanmıyorum. O kadını Allah'a havale ettim. Ayrıca ben ölene kadar Kaan'ın hayatında olacağım." dedi.

YENİ BİR İLİŞKİYE BAŞLAMAYA ÇEKİNİYOR

Bu sözleriyle Kıvılcım Ural'a ültimatom veren Piriler, kendisine 'köpek' imasında bulunan Ural'a da yanıt verdi, "Onun 'köpek' dediği kadından Kaan'ın 2 evladı var." Eski eşinin maço bir ruha sahip olduğunu dile getiren Piriler, "Evlenirsem Kaan, çocuklarımı benden alır"diyerek de yeni bir ilişkiye başlamaya çekindiğini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER