Sarp Levendoğlu eski eşi Birce Akalay’ın bütün izlerini sildi

Boşanma süreçlerinde bir hayli gündeme gelen ve tek celsede boşanamayan oyuncu Birce Akalay'la ve Sarp Levendoğlu Ocak ayında boşanmışlardı. Boşanmanın ardından Birce Akalay’ın yeni bir aşka yelken açması herkesi şaşırtmıştı.

Sarp Levendoğlu eski eşi Birce Akalay’ın bütün izlerini sildi

Sarp Levendoğlu, eski eşi Birce Akalay’ın yeni aşkı Can Tunalı'yla aşk yaşadığı haberlerinin ve ardından fotoğraflarının çıkması üzerine eski eşinin tüm karelerini instagram hesabından sildiği iddia edildi.
 
Birce Akalay, eski eşi Sarp Levendoğlu’ndan boşanmadan önce Sarp Levendoğlu için yaptırdığı dövmesini omuzundan sildirirken, Sarp Levendoğlu hala kolundaki 'Birce' dövmesini tutmaya devam etmişti.

Güzel oyuncunun 3 aydır balet Can Tunalı'yla ilişkisi olduğu haberleri üzerine Levendoğlu, uzun süredir fotoğraflarını tuttuğu eski eşinin tüm karelerinin bir kaç dakikalık operasyonla instagram hesabından sildiği iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde eski eşi Akalay’ın yeni sevgilisi ile bir dergi organizasyonundayken fotoğraflarının yayınlanması üzerine sinirlenen Sarp Levendoğlu, sosyal medya hesabında sakladığı bütün fotoğrafları gözünü kırpmadan sildi.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER