Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz’ün nikah tarihi belli oldu

Uzun bir süredir birlikte olan ve geçtiğimiz aylarda nişanlanan Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz'ün bir türlü belirlenemeyen nikah tarihi sonunda belirlenebildi.

Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz’ün nikah tarihi belli oldu

En son projesi olan Yalan Dünya dizisinde sevenlerinin karşısında olan başarılı oyuncu Sarp Apak nişanlısıyla birlikte katıldığı bir düğün sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayarak özel hayatı ve ekrandaki projeleri ile ilgili olarak açıklamalar yaptı.
 
Sarp Apak, hayranlarına müjdeli bir haber vererek önümüzdeki sezon bir Gülse Birsel projesi olan yeni yapımın kadrosunda yer alacağını, ekibin,  Yalan Dünya ve Avrupa Yakası gibi fenomen olmuş dizilerin oyuncu kadrosundan meydana geleceğini söyledi.
 
Yeni projede yer alacak olan ve kesinleşen isimler arasında Engin Günaydın’ın da olduğunu belirten oyuncu, kendisine sinema teklifleri de geldiğini ancak oynayıp oynamayacağını evlilik durumuna göre belirleyeceğini açıkladı. Muhabirlerin düğün tarihi sormalarının ardından “Her şey hazır ama tarih belli değil daha büyük ihtimal yurt dışında bir yaz düğünü düşünüyoruz, küçük çapta aile ve arkadaş çevresinde olacak” diyerek yaz düğünü müjdesini vermişti.
 
Hayranlarının büyük bir merakla beklediği ünlü çiftin nikah tarihleri sonunda belirlendi. İspanya’nın Barcelona kentinde yapılacak düğününün kesin tarihi evlenecek çiftten değil, ünlü oyuncu İrem Sak’tan geldi. Sevilen çiftin düğünü 2 Hazirah tarihinde olacak.

İrem Sak verdiği bir röportajında “Tatil ne zaman?” sorusunu İrem Sak, “2 Haziran’da Sarp’ın düğünü var ondan sonra tatil yapacağım” şekli yanıtlayınca çiftin düğün tarihi ortaya çıkmış oldu.
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2017, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER